Zasady kupna

Kocięta » Zasady kupna

WOLNY - kociak szuka nowego, kochającego domu;
OPCJA - ktoś interesuje się kociakiem, ale ostateczna decyzja nie została podjęta;
REZERWACJA - czyjeś serduszko mocniej zabiło dla kociaka, została wpłacona zaliczka;
SPRZEDANY - kociak pojechał do nowego, kochającego domu.

Zasady nabywania kociąt z naszej hodowli:

Kocięta mogą opuścić hodowlę najwcześniej po ukończeniu przez nie 14 tygodni życia, po odrobaczeniu i zaszczepieniu oraz całkowicie samodzielne i nauczone korzystania z kuwety i drapaka, wychowane z innymi zwierzętami.
Prosimy o wyrozumiałość, ale rezerwacja kotka możliwa będzie po wpłaceniu zaliczki w wysokości 30% ustalonej ceny. Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku, kiedy rezygnacja z zakupu nastąpi z winy kupującego.
Kocięta sprzedawane są w opcji "na kolanka" lub do hodowli. Kocięta nie przeznaczone do hodowli, "na kolanka", zmieniają dom po zabiegu sterylizacji/kastracji. Zabieg ten nie wpływa negatywnie na rozwój fizyczny i emocjonalny kotów.

Nabywca kociaka otrzymuje:

  • rodowód FIFE;
  • książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami i odrobaczeniami;
  • szczegółową pisemną informację o żywieniu, pielęgnacji i opiece nad kociakiem;
  • wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu.

Z każdym nabywcą kociąt zawierana jest umowa kupna/sprzedaży kociaka.
Z przyszłym nabywcą chcielibyśmy pozostać w stałym kontakcie. Chcemy wiedzieć w jakich warunkach będzie żyło kociątko z naszej hodowli, chętnie odwiedzimy go w nowym domu. Chętnie też udzielimy wszelkich wskazówek i pomożemy rozwiązać problemy związane z posiadaniem tej pięknej rasy :).
Bardzo zależy nam, by kocięta dobrze zapowiadające się brały udział w wystawach. Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek w przygotowaniu kotka do wystaw.
NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU!

from this source fake rolex watches.his explanation replica-watches.explanation rolex copies cheap.visit the website does amazon sell fake watches.read the full info here best replica watch site 2020.hop over to this website repliki zegarków.Perfect best replica watch site 2022.his response cheap replica rolex.click here for more info replica rolex.Home Page 1:1 swiss replica watch.Under $49 https://www.homeswatches.com/.Wholesale toyswatches.Under $100 www.hostingwatches.com.browse around this web-site fpatekphilippe.com.click this link here now omega replica watches.see this website https://www.businessfranckmuller.com/.site noob factory.directory high quality replica watches.best value bell and ross replica watches.website link bell and ross replica.