Zasady kupna

Kocięta » Zasady kupna

WOLNY - kociak szuka nowego, kochającego domu;
OPCJA - ktoś interesuje się kociakiem, ale ostateczna decyzja nie została podjęta;
REZERWACJA - czyjeś serduszko mocniej zabiło dla kociaka, została wpłacona zaliczka;
SPRZEDANY - kociak pojechał do nowego, kochającego domu.

Zasady nabywania kociąt z naszej hodowli:

Kocięta mogą opuścić hodowlę najwcześniej po ukończeniu przez nie 14 tygodni życia, po odrobaczeniu i zaszczepieniu oraz całkowicie samodzielne i nauczone korzystania z kuwety i drapaka, wychowane z innymi zwierzętami.
Prosimy o wyrozumiałość, ale rezerwacja kotka możliwa będzie po wpłaceniu zaliczki w wysokości 30% ustalonej ceny. Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku, kiedy rezygnacja z zakupu nastąpi z winy kupującego.
Kocięta sprzedawane są w opcji "na kolanka" lub do hodowli. Kocięta nie przeznaczone do hodowli, "na kolanka", zmieniają dom po zabiegu sterylizacji/kastracji. Zabieg ten nie wpływa negatywnie na rozwój fizyczny i emocjonalny kotów.

Nabywca kociaka otrzymuje:

  • rodowód FIFE;
  • książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami i odrobaczeniami;
  • szczegółową pisemną informację o żywieniu, pielęgnacji i opiece nad kociakiem;
  • wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu.

Z każdym nabywcą kociąt zawierana jest umowa kupna/sprzedaży kociaka.
Z przyszłym nabywcą chcielibyśmy pozostać w stałym kontakcie. Chcemy wiedzieć w jakich warunkach będzie żyło kociątko z naszej hodowli, chętnie odwiedzimy go w nowym domu. Chętnie też udzielimy wszelkich wskazówek i pomożemy rozwiązać problemy związane z posiadaniem tej pięknej rasy :).
Bardzo zależy nam, by kocięta dobrze zapowiadające się brały udział w wystawach. Chętnie udzielimy wszelkich wskazówek w przygotowaniu kotka do wystaw.
NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU!